MOJA KSIAZKA
Depresja i le,k

więcej na http://depresja-nauczyciel.jimdo.com

Depresja i Lęk - Mój najlepszy nauczyciel


Jeśli trzymasz tę książkę w swoich rękach to znaczy, że nadszedł
ten najważniejszy czas Twojego życia i chcę zrobić wszystko, aby
zabrać Ci lęk i pokazać Ci jak mi udało się zrozumieć to co Cię
teraz spotyka. Nie bój się , bo teraz, w tym tak ważnym procesie
nie jesteś sam(a) , bo ja jestem teraz z Tobą i przejdziemy przez
to wspólnie.

KIEDY CHOROBA STAJE SIĘ CZĘŚCIĄ TWOJEJ DUCHOWEJ
ŚCIEŻKI, NIE ULECZY CIĘ ŻADNA INTERWENCJA MEDYCZNA,
ULECZY CIĘ ZROZUMIENIE I REALIZACJA ZMIAN, KTÓRE
CHOROBA MA ZA ZADANIE INSPIROWAĆ.


Te słowa wyryły się poprzez moje doświadczenie w moim wnętrzu. Nie mówię w tej książce o depresji, która często jest mylona ze złym humorem albo kaprysem złego dnia, co często z zewnątrz jest tak odbierane przez ludzi, którzy nigdy nie doświadczyli takiej gamy emocjonalnej, kiedy czuli, że ich dusza umiera i nie
mogą z tym nic zrobić nawet, jeśliby chcieli.

Dlatego nikt nigdy nie zrozumie tego człowieka, który jest w tym procesie i będzie się wkurzał i pytał; czego mu brakuje? Przecież wszystko ma.

Ja byłam tam gdzie teraz Ty jesteś, na samym dnie, czułam nawet już smak śmierci a moje przerażenie było ogromne. Książka jest dla osób, które mają odwagę samemu udać się w tę podróż bez środków odurzających, które zabijają świadomość i nie pozwalają zajrzeć głęboko w siebie, tłumią jeszcze bardziej, to co już jest stłumione. Książka może pomóc tym, którzy będą otwarci i pomimo ogromnego strachu, który teraz ich ogarnia poddają się mu, przestaną na chwilę walczyć i wejdą w nieznane.

Nie jestem lekarzem ani żadną terapeutką, ta książka jest dlaosób, które mają odwagę wziąć odpowiedzialność za siebie i rozumieją, że nikt poza nimi samymi nie może im pomóc. Dla osób, które wiedzą, że ten stan jest związany z ich rozwojem i to co się z nimi dzieje ma ważny wpływ na ich życie.

Książka jest moją historią, jak poradziłam sobie z depresją i lękiem bez ingerencji lekarza i leków. Patrząc na statystyki i ludzi uzależnionych przez lata od leków, którzy ciągle dostają inne leki i trwają w tym czasami przez całe życie, wiedziałam, że tam pomocy nie otrzymam i musiałam iść inną ścieżką.

Dlatego nie biorę odpowiedzialności za to, co Ty z tym zrobisz co jest tu zapisane. Dzielę się tylko tym, co ja zrobiłam aby sobie pomóc. Możesz z tego skorzystać albo i nie ale moim wielkim ciężarem było się z Tobą tym podzielić, abyś wiedział(a), że przeszłam podobną ścieżkę i nie jesteś sam(a).

W jednym momencie, kiedy ból był tak silny .............

więcej na http://depresja-nauczyciel.jimdo.com

Kup książkę: http://depresja-nauczyciel.jimdo.com