INSTRUKTORKA JOANNA JAMIN

Joanna Jamin
Instruktorka gimnastyki sportowej i własnego programu autorskiego Jamin-Pilates.
Córka najlepszego trenera gimnastyki sportowej w Polsce, wielokrotnego Mistrza Polski i Olimpijczyka Mariana Pieczki.


Wnuczka słynnego gimnastyka Pawła Gacy trzykrotnego Olimpijczyka i 25 krotnego Mistrza Polski. Posiadał tytuł zasłużonego Mistrza Sportu, odznaczony Złotym i Srebrnym Krzyżem Zasługi. Jego portret wisiał w katowickiej galerii ludzi zasłużonych dla Polski. Jego determinacja i waleczność doprowadziła do stworzenia Centrum Przygotowań Olimpijskich, sponsorowane wtedy przez Totalizator Sportowy.

Ona sama także może się pochwalić wieloma sukcesami w gimnastyce i akrobatyce sportowej. Jest wielokrotną Mistrzynią Polski, srebrną medalistką Mistrzostw Europy i zdobywczynią 10 miejsca na Mistrzostwach Świata w akrobatyce sportowej.
Patrząc na utrzymującą się przez lata frekwencję na jej zajęciach i jej doświadczenie można powiedzieć, że jest w tej dziedzinie jednym z najlepszych fachowców. 11 lat przebywała w Szwajcarii gdzie prowadziła Pilates w renomowanym Fitness klubie w Zurichu. Wracając do Polski była jedną z pierwszych instruktorek, która prowadziła Pilates. Jej głównym celem jest towarzyszenie i prowadzenie uczestniczek jej zajęć w odkrywaniu pasji sprawności własnego ciała i odzyskiwaniu wiary w samego siebie. Ma za sobą 30 letnie doświadczenie, które owocuje efektami widocznej metamorfozy jej klientek.

Poza tym ukończyła szkołę terapii manualnej masażu Shiatsu w Japoni i refleksologii stóp w Niemczech. Włada 4 językami obcymi włączając w to j. śląski, o czym mogą się przekonać uczestniczki jej zajęć. Ćwiczenie pod jej okiem jest gwarancją pewnego sukcesu! Jedno zastrzeżenie : można wpaść w nałóg ćwiczenia Pilatesa.
Kontakt