Poufna wskazówka

Powiemy Państwu, co powinni Państwo robić, by zostać rozczarowanym przez Colostrum.

Proszę zatem zakupić jakiekolwiek tanie Colostrum. Dostać go można już drogą internetową za jedyne 20 zł. za opakowanie.

Przedtem jednak radzimy spróbować nasze wysokiej jakosci Colostrum z Nowej Zelandii, by przekonać się jak środek ten może dzialać!

Gdzie tkwi zatem różnica?

- Odpowiedz może być bardzo banalna: jedno opakowanie zawiera mniej Colostrum

- Oferowany środek jest w znacznym stopniu rozcieńczony

- W procesie produkcji (np. spryskiwanie jako metoda osuszania) wartościowy skład produktu zostaje zniszczony

- Produkt taki zawiera w podwyzszonym stopniu laktozę i inne niepożądane części składowe mleka, co jest jednoznacznym znakiem nie najlepszej jakości

Poza tym ogromną rolę odgrywa tutaj pochodzenie produktu.

W porównaniu z techniką sterowania genetycznego, stosowaną do żywienia krów z USA, w którym znaczącą rolę stanowią antybiotyki i hormony, ale nie tylko tam. Również w produktach pochodzenia europejskiego stosowane są antybiotyki.

Jednym z krajów, w którym były one i nadal są zabronione w rolnictwie, i gdzie stosownie do tego istnieją zaostrzone przepisy, jest Nowa Zelandia.

Gospodarstwa rolne w Nowej Zelandii stosują system całkowitej ochrony środowiska naturalnego, nie stosując przy tym na szeroką skalę nawozów sztucznych itd. Hodowla krów nie odbywa się w dużej grupie.

W pożywieniu nie stosuje się technik sterowanych genetycznie, stąd nie wystąpiły tam nigdy przypadki BSE ani choroby racic.

W USA, państwach Unii Europejskiej oraz Szwajcarii występują zarówno BSE jak i epidemia racic!

W Nowej Zelandii ostro kontroluje się produkcje Colostrum oraz przestrzeganie przepisów odnoszących się do jakości. Zanim Colostrum może być eksportowane przez producenta jako Colostrum, komisja kontrolna sprawdza dokładnie, jaki jest jego skład.

W przypadku nie przestrzegania zasad produkcji trzeba liczyc się z wysoką karą grzywny.

Stąd też Nowa Zelandia służy tutaj jako wzór, a przepisy Unii Europejskiej wydają się w porównaniu z nią prawie że niepoważne.

To od Państwa zależy, gdzie Państwo będą zaopatrywać się kiedyś w Colostrum.

Taktyką przemysłu farmaceutycznego jest rozpowszechnianie na rynku bardzo efektywnych środkow naturalnych, jednakże o tak złej jakości, iż wkrótce pacjenci, zupełnie rozczarowani, zaprzestaną je kupować. Być może przemysł farmaceutyczny stoi za rozpowszechnianiem na rynku Colostrum – tandety. Nic nie uszczupliłoby tak jego obrotów, jak nadzwyczaj efektywny środek naturalny w każdym domu i to bez środków ubocznych.

A ponieważ Colostrum pochodzi od krowy tak jak mleko, lobby jakim kieruje się przemysł farmaceutyczny nie może prawnie zabronić Colostrum, jak robi to z innymi środkami pochodzenia naturalnego.

Proszę zatem pomyśleć, czy rzeczywiście za 20 zł. może być sprzedawany poważny jakościowo produkt?

Gwarantujemy osobistym honorem, iż oferujemy Państwu efektywny i najlepsze jakościowo Colostrum za sprawiedliwą cenę wraz z możliwością zarobku w przypadku dalszego promowania produktu.

Dlatego też rozprowadzamy „Coloversum – Hight Quality Colostrum Products”, pochodzenie Colostrum: Nowa Zelandia. Marka ta gwarantuje sprawdzoną jakość. Produkt rozlewany jest przez firmę szwajcarska w Niemczech.Z pozdrowieniami,
L. & J. Jamin
joanna {@} jamin.pl