BIZNES

Dlaczego marketing sieciowy
Dlaczego doświadczone kierownictwo Fortune 100 wybrałoby marketing sieciowy, aby przedstawić ASEA światu? Wszakże Verdis Norton był Wiceprezydentem w Kraft Foods i miał gwiazdorską karierę jako tradycyjny pracownik korporacyjny. Co takiego było w modelu marketingu sieciowego, że przemówiło do tego geniusza strategii biznesu korporacyjnego?
Prawdę mówiąc, to właśnie ze względu na jego tło w strategii biznesu sprawiło, że Verdis uznał marketing sieciowy jako miejsce oferujące najlepszy sposób uzyskiwania korzyści z ASEA i dostarczenie jej bezpośrednio do konsumenta. Rozumiał on co głosili luminarze biznesu, tacy jak Warren Buffet, Robert Kiyosaki, Richard Branson, i Stephen Covey: że marketing sieciowy jest potężnym kanałem sprzedaży z udokumentowanym zapisem sukcesów. W rzeczywistości, od połowy lat 90 istniał tylko jeden przemysł produkujący 200,000 milionerów. To nie było Hollywood, sporty profesjonalne, czy nawet prawo ani medycyna; to był marketing sieciowy.
Siła marketingu sieciowego jest taka, że nagradza ludzi, którzy mogą nie mieć dodatkowych pieniędzy aby inwestować w możliwość, ale mogą inwestować swój czas, wiarygodność i wpływ. Okazja ASEA dotyczy dzielenia się przełomem ASEA z innymi i pomaganiem im w ich własnym biznesie. Marketing sieciowy jest niczym więcej jak grupą ludzi, którzy osiągają razem coś, czego nie mogliby osiągnąć sami.
ASEA (Prezentacja możliwości biznesowych)
Jest wiele możliwości biznesowych i wiele aspektów, które trzeba wziąć pod uwagę zanim podejmiesz decyzję. Kiedy obejrzysz ten film uzyskasz jasny obraz, dlaczego właśnie ASEA jest tak znakomitą okazją.

Zróżnicowana, trwała, korzyści
Długoterminowy sukces jakiegokolwiek produktu lub firmy zawsze zależy od połączenia 3 krytycznych elementów: musi być naprawdę inny, różnica ta musi być trwała, i różnica ta musi dostarczać widocznej korzyści konsumentowi. ASEA posiada wszystkie 3.
Zróżnicowana
Większość osób wie, że przemysł suplementów odżywczych jest zatłoczony. Nowy „super sok” pojawia się praktycznie co tydzień. A półki sklepowe zawierają tysiące tabletek „ja też”, mikstur oraz spryskiwaczy. Ale ASEA jest inna. Świat nigdy nie widział Cząsteczek Sygnalizacji Redox utworzonych poza żywymi komórkami. ASEA jest pierwszym i jedynym suplementem, który zapewnia zrównoważone, stabilne Cząsteczki Sygnalizacji Redox.
Trwała
ASEA jest poparta 16 latami fundamentalnych badań i wieloma patentami, które zapewniają, że unikalny proces jest całkowicie chroniony. Nie zobaczysz niczego podobnego na półkach swojego lokalnego sprzedawcy. Oznacza to, że przez wiele lat, ASEA będzie jedynym dostępnym źródłem macierzystych Cząsteczek Sygnalizacji Redox niezbędnych dla naszego ciała. Nasza różnica jest trwała.
Korzyść
Macierzyste Cząsteczki Sygnalizacji Redox w ASEA wspierają aktywność komórkowej naprawy oraz wymiany, która jest niezbędna dla optymalnego zdrowia komórkowego. Różnica ASEA nie jest jedynie kosmetyczna – ludzie wszędzie doświadczają prawdziwych zalet, które są zadziwiającą mocą Cząsteczek Sygnalizacji Redox. Jest to produkt, który oferuje prawdziwą korzyść konsumentom.
-------------
Zarabiaj z ASEA
Asea jest dostępna wyłącznie za pośrednictwem marketingu sieciowego. Będąc współpracownikiem Asea , możesz zarobić naprawdę duże pieniądze budując grupę z osobami zainteresowanymi współpracą. Jest to szybko rozwijający się biznes z dużymi perspektywami na przyszłość. Szybko objął Europę zachodnią i otwiera się na nowe kraje. Współpracownikami są zwykli ludzie nie mający doświadczenia w branży MLM jak i doświadczeni marketerzy. Osobiście mam kontakt ze sponsorami w Niemcach. Wiem że do biznesu przyłączają się lekarze, przekonani o skuteczności działania Asea.
Dlatego ten biznes jest tak atrakcyjny, gdyż poza tym, że Asea to doskonały sprawdzony produkt mamy pewność, że z naszej pracy będziemy czerpali korzyści przez długie lata.

Co mówi inny dystributor: "Jednak najważniejszym powodem dla którego wybrałem tą, a nie inną firmę było to, że oprócz możliwości zarabiania, możemy pomóc osobom z naszego otoczenia w wzmaganiu się z chorobami. Mimo, iż na początku byłem sceptykiem, osobiście miałem możliwość przekonania się, jak Asea pomogła w przezwyciężeniu przewlekłej dolegliwości."

Na chwilę obecną Asea nie jest jeszcze znana w Polsce i jest to doskonały moment by zająć miejsce w strukturze. W krajach w których jest już dostępna, organizowane są otwarte spotkania z przedstawicielami firmy,prezentacje, webinary szkoleniowe i cale zaplecze wsparcia co daje nam pewność , że Asea to poważna firma z wielkimi perspektywami.

ASEA aktywnie poszukuje osoby, które mają misję aby służyć i pomagać innym. Jeśli uważasz się za taką osobę i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, oraz zostać współpracownikiem ASEA, prosimy o kontakt:

Asea jest jeszcze nie dostępne w Polsce.
Trzeba mieć adres w niemcach lub austrii.

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć jak dostać już teraz dystrybutorem Asea.

Lucien & Joanna Jamin
Email: contact2015(at)pulsar.li
Tel. +48 32 455 8 377
kom. +48 515 2345 87

strona oficjalna:
http://jamin.myasealive.com